KONST / Litografier / Färglitografi 17132436
nr 1713 2436
Ewert Karlsson EWK
(1918-2004), Sverige
"Publicisten. Signerad, numrerad 267/300, daterad -84. Färglitografi, bildmått: 42x48 cm, yttermått inklusive ram: 65x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 juli 2025
kl 18:16:22
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Ewert Karlsson EWK
Läs mer om Ewert Karlsson EWK